Pravidla

1. Je zakázáno jakkoliv ovlivňovat postavu druhého hráče.

2. Ve hře můžete být pouze na jednom místě. Tudíž za jednu postavu vedete jednu hru.

3. Nestrpíme tu postavy typu Marry Sue. Pokud se nějaká z postav začne chovat nepřemožitelně, bude nekompromisně smazána.

4. Vy nejste vaše postava, pokud tedy máte špatný den, vaše postava ho nemusí mít také.

5. Multi-účty u nás nejsou vítáni, máte možnost mít více postav, proč se tedy vydávat za někoho jiného?

6. Postavy z filmů zde nedovolujeme. Můžete si vzít jejich podobu, ale takovou Daenerys se svými draky tu vidět nechceme.

7. Vulgaritu v omezené míře sneseme, ale nemusíte tu mluvit jako dlaždič (platí jak pro chat, tak pro hru).

8. Nebudeme vás vyhánět za špatný pravopis, ale alespoň snahu si ho zlepšit mít musíte.

9. Nechceme po vás, abyste nám ve hře vypisovali posty na A4, ale zase ne jednořádkové. Chceme, aby si zde každý zahrál a na posty se dalo odpovídat, minimální délka postů jsou tedy 4 řádky (na mobilu řádků 9).

10. Hádky na chatu tolerovány nebudou, pokud se s nějakým hráčem nepohodnete, neznamená to, že se hned musíte hádat jako děti na pískovišti. Při takovýchto situacích často zasahuje administrátor a uděluje postih oběma stranám.

11. Chat a herní místnost jsou zcela odlišné věci, z herních místností si tedy nedělejte druhý chat, zprávy vám akorát tak budou mazány, a když potřebujete něco sdělit jinému hráči, použijte k tomu určenou místnost nebo soukromou zprávu (pro některé neznalce = i discord má tuto funkci).

12. Nevstupujte do hry někomu jinému, jestliže nejste s hráči předem domluvení. Nikomu není příjemné, když má rozehranou plánovanou hru, a někdo jiný mu tam vleze.

13. Pokud něčemu nerozumíte nebo si nejste jistí, kontaktujte administrátora, ten vám rád na váš dotaz odpoví. Za otázku administrátor hlavu nekouše.

14. Snažte se dodržovat pravidla, ani administrátoři nemají nekonečnou trpělivost. Na porušení pravidla/del budete upozorněni maximálně 3x, poté vás stihne postih, a pokud ani po něm nebudete respektovat co je výše psáno, nebude jiné východisko než se s vámi rozloučit.

15. Postav může mít každý tolik, kolik uhraje. Ovšem berte na vědomí, že pokud budete mít postav sedm, a z toho nebudete dlouhou dobu hrát za tři, smažou se vám.